Ile czasu działa kamagra?

Gdy erekcja nie domaga

Gdy erekcja nie domaga życie seksualne mężczyzny i jego partnerki zaczyna przynosić same rozczarowania. To trudna sytuacja, z którą zmaga się obecnie bardzo wiele par.. Erekcja nie domaga najczęściej z powodu niedostatecznego ukrwienia prącia. W prąciu znajdują się komórki jamiste, które cały czas są skurczone. Rozkurczają się poe=d wpływem napływu krwi, który ma miejsce podczas stosunku seksualnego. Jest to naturalna reakcja penisa na podnietę seksualną wywołaną pieszczotami podczas gry wstępnej. Rozkurczone ciała jamiste sprawiają, że penis robi się duży, sztywny, sterczący i twardy. Na niedomagającą erekcję najlepsze są leki z grupy kamagra. Leki te rozwiązują problem w większości przypadków. Nie rozwiązują go, gdy wynika z innych przyczyn, takich jak nieprawidłowa budowa członka, zanik ciał jamistych itp. Jeśli erekcja była prawidłowa, a od dłuższego czasu jej nie ma lub jest bardzo słaba – kamagra na pewno pomoże!

Co działa w lekach kamagra?

W lekach o tej nazwie działa składnik aktywny intensyfikujący ukrwienie prącia w trakcie stosunku. Składnik ten nie działa na pobudzenie seksualne i nie wywołuje go. Działa na erekcję, która pojawia się w odpowiedzi na to pobudzenie. Inaczej mówiąc, chcąc korzystać z efektów dawanych przez lek, mężczyzna musi być pobudzony seksualnie. Aktywnym składnikiem specyfiku jest sildenafil. Substancja ta w żaden sposób nie zagraża zdrowiu mężczyzny, pod warunkiem, że korzysta z niej mądrze i rozsądnie. Przed połknięciem pierwszej tabletki trzeba dokładnie przeczytać ulotkę i zapoznać się z zaleceniami medycznymi w zakresie stosowania leku. Lek nie jest przeznaczony dla mężczyzn przed osiemnastym rokiem życia. Nie wolno łączyć go z innymi medykamentami na wzwód, ani przedawkowywać.

Ile czasu działa kamagra?

Kamagra działa dość długo, bo około czterech godzin. W tym czasie mężczyzna ma pełną zdolność do erekcji. To ile razy ją osiągnie zależy od niego i partnerki. Na działanie leku trzeba poczekać około pół godziny. Można czekać krócej, jeśli korzysta się z płynnych postaci leku, takich jak żel, tabletki do ssania lub rozpuszczalne w wodzie.

Źródło http://viagra.edu.pl/kamagra.html

Opublikowany w Seks